nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 3130

Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm město

Aktuální jízdní řád

Ostrava hl.n.

9:48

Ostrava-Stodolní

9:51

Ostrava střed

9:53

Ostrava-Kunčičky

9:57

Ostrava-Kunčice

10:00
10:02

Vratimov

10:05
10:06

Paskov

10:11
10:12

Lískovec u Frýdku

10:17
10:18

Frýdek-Místek

10:23
10:27

Baška

10:31

Pržno

10:36

Frýdlant n.Ostr.

10:40
10:44

Čeladná

10:50
10:51

Kunčice p.Ondřej.

10:57
11:02

Frenštát p.Radhoštěm

11:08
11:11

Frenštát p.Radhoštěm město

11:13

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku