nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 330 Jižní expres

Linz Hbf - Praha-Holešovice

Aktuální jízdní řád

Linz Hbf

6:52

Pregarten

7:23

Kefermarkt

7:33
7:34

Freistadt

7:42

Summerau

7:50
7:53

Rybník

8:05
8:06

Kaplice

8:20
8:21

Velešín město

8:32
8:33

České Budějovice
vlak nečeká na žádné přípoje

8:52
8:57

Tábor
vlak nečeká na žádné přípoje

9:38
9:39

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:57

Praha-Holešovice

11:11

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

lůžkový vůz

do označených vozů možno zakoupit místenku

bistrovůz

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu (Summerau->Praha-Holešovice)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

vlak veze přímý vůz

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Linz Hbf->Summerau Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Summerau Gr.->Praha-Holešovice)
  • platí také jízdní doklady IDS JK (Velešín město->České Budějovice)
  • v lůžkovém voze platí globální cena, k dispozici i oddíly Deluxe (WC + sprcha)
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Summerau Gr. 07:57

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku