nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 3412

Český Těšín (Czeski Cieszyn) – Opava východ

Aktuální jízdní řád

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

8:45

Chotěbuz (Kocebedz)

8:49
8:50

Albrechtice u Č.Těš.

8:55
8:56

Horní Suchá

8:59
9:00

Havířov-Suchá

9:02

Havířov střed

9:04
9:05

Havířov

9:07
9:08

Šenov

9:12

Ostrava-Bartovice

9:15

Ostrava-Kunčice

9:20
9:22

Ostrava-Vítkovice

9:26
9:27

Ostrava-Svinov

9:34
9:42

Ostrava-Třebovice

9:45

Děhylov

9:49
9:51

Jilešovice

9:54
9:55

Háj ve Slezsku

9:58
9:59

Lhota u Opavy

10:02

Mokré Lazce

10:03

Štítina

10:05
10:06

Opava-Komárov

10:09
10:10

Opava východ

10:14

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku