nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Olomouc hl.n.

9:33

Hlušovice

9:39

Bohuňovice

9:43
9:44

Štarnov

9:47

Šternberk

9:52
9:53

Babice u Šternberka

9:56

Mladějovice

10:00

Újezd u Uničova

10:04
10:05

Uničov zast.

10:09

Uničov

10:13
10:14

Troubelice

10:19

Troubelice zast.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:24

Nová Hradečná
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:26

Libina

10:34

Hrabišín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:41

Nový Malín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:47

Šumperk

10:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku