nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

rj 373 Vindobona

Praha hl.n. - Graz Hbf

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

16:22

Kolín

17:01
17:02

Brno-Královo Pole

19:06
19:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

19:19
19:21

Břeclav

19:52
19:55

Wien Hbf

20:49
20:58

Wien Meidling

21:03
21:05

Wiener Neustadt Hbf

21:28
21:32

Semmering

22:14
22:15

Mürzzuschlag

22:28
22:30

Kapfenberg

22:50
22:51

Bruck/Mur

22:56
22:58

Graz Hbf

23:33

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy s třídou Business

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Praha hl.n.->Břeclav Gr.)
    ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Břeclav Gr.->Graz Hbf)
  • posilové vozy č. 369, 370 a 376, 377 Praha hl.n. - Břeclav jedou v kategorii R bez občerstvení a dalších služeb
  • v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa
  • pohraniční přechodový bod [CZ/A]: Breclav(Gr) 19:59

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku