nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Uherský Brod

9:05

Újezdec u Luhačovic

9:08
9:09

Šumice

9:12
9:13

Nezdenice

9:16

Záhorovice

9:19
9:20

Bojkovice

9:23

Bojkovice město

9:25
9:26

Pitín zast.

9:29
9:30

Hostětín

9:37

Slavičín

9:42

Divnice

9:46

Bohuslavice n.Vláří

9:48

Popov

9:54

Bylnice

9:59

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku