nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

12:54

Brno-Horní Heršpice

12:58
12:59

Střelice dolní

13:07
13:08

Střelice

13:11
13:12

Radostice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:16

Silůvky

13:20
13:21

Moravské Bránice

13:26
13:29

Moravský Krumlov

13:39
13:40

Rakšice

13:44
13:45

Bohutice

13:49
13:50

Miroslav

13:56

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku