nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Miroslav

14:00

Bohutice

14:06
14:07

Rakšice

14:11
14:12

Moravský Krumlov

14:16
14:17

Moravské Bránice

14:28
14:31

Silůvky

14:36

Radostice

14:41

Střelice

14:44
14:45

Střelice dolní

14:48

Brno-Horní Heršpice

14:56

Brno hl.n.

15:04

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku