nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

13:54

Brno-Horní Heršpice

13:58
13:59

Střelice dolní

14:07
14:08

Střelice

14:11
14:12

Radostice

14:16

Silůvky

14:20
14:21

Moravské Bránice

14:26
14:31

Ivančice letovisko
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:36

Ivančice město

14:39

Ivančice

14:41

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (Brno hl.n.->Moravské Bránice); vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou v 6,+ (Moravské Bránice->Ivančice)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku