nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

SC 512 Pendolino

Bohumín – Františkovy Lázně

Aktuální jízdní řád

Bohumín

7:07

Ostrava hl.n.
zastavuje jen pro nástup

7:13
7:15

Ostrava-Svinov
zastavuje jen pro nástup

7:21
7:23

Olomouc hl.n.

8:12
8:14

Pardubice hl.n.

9:22
9:23

Praha-Libeň

10:11
10:12

Praha hl.n.
na vlak IC 512

10:19
10:45

Praha-Smíchov

10:51
10:53

Plzeň hl.n.

11:59
12:05

Plzeň-Jižní Předměstí

12:07
12:08

Stříbro

12:30
12:31

Planá u Mar.Lázní

12:52
12:53

Mariánské Lázně

13:04
13:06

Cheb

13:24
13:26

Františkovy Lázně

13:33

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

povinná rezervace míst (Bohumín->Praha hl.n.)

do označených vozů možno zakoupit místenku (Praha hl.n.->Františkovy Lázně)

bistrovůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak nečeká na žádné přípoje

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • cestující s platným jízdním dokladem ČD pro minimálně celý vyznačený úsek může tyto vlaky využít ve vyznačeném úseku bez povinné rezervace místa k sezení (Praha-Libeň->Praha-Smíchov)
  • platí také jízdní doklady IDP (Plzeň hl.n.->Plzeň-Jižní Předměstí)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. v úseku (Bohumín->Praha hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku