nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 5320

Hlinsko v Čechách - Pardubice hl.n.

Aktuální jízdní řád

Hlinsko v Čechách

11:05

Holetín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:08

Vojtěchov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:12

Pokřikov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:13

Žďárec u Skutče

11:20

Prosetín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:22

Vrbatův Kostelec
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:25

Horka u Chrudimi
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:31

Chrast u Chrudimi

11:34
11:35

Zaječice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:37

Slatiňany

11:42

Chrudim

11:46
11:47

Pardubice-Rosice n.L.
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

11:59

Pardubice hl.n.

12:06

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku