nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

IC 554 Západní expres

Praha hl.n. - Cheb

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

20:38

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

20:44
20:45

Hořovice

21:35
21:36

Rokycany

21:51
21:52

Plzeň hl.n.

22:01
22:05

Plzeň-Jižní Předměstí

22:07
22:08

Stříbro

22:30
22:31

Planá u Mar.Lázní

22:52
22:53

Mariánské Lázně

23:02
23:03

Cheb

23:23

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

palubní portál

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Hořovice)
  • platí také jízdní doklady IDPK (Rokycany->Mariánské Lázně)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku