nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

IC 559 Západní expres

Cheb - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Cheb

10:33

Mariánské Lázně

10:52
10:54

Planá u Mar.Lázní

11:04
11:05

Stříbro

11:26
11:27

Plzeň-Jižní Předměstí

11:48

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

11:52
12:00

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

13:13

Praha hl.n.

13:21

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

palubní portál

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDPK (Mariánské Lázně->Plzeň hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku