nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 5613

Hradec Králové hl.n. - Borohrádek

Aktuální jízdní řád

Hradec Králové hl.n.

12:03

Hradec Králové zast.

12:06
12:07

Hradec Králové-Sl.Předm.

12:09
12:10

Blešno

12:14
12:15

Třebechovice p.Orebem

12:18
12:19

Petrovice n.Orlicí

12:23

Týniště n.Orlicí

12:27
12:33

Žďár n.Orlicí

12:37

Borohrádek

12:40

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku