nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Ex 563 Západní expres

Cheb - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Cheb

18:33

Mariánské Lázně

18:52
18:54

Planá u Mar.Lázní

19:03
19:05

Stříbro

19:26
19:27

Plzeň-Jižní Předměstí

19:50

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

19:54
20:00

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

21:08

Praha hl.n.

21:19

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Mariánské Lázně->Plzeň hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku