nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

11:32

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

11:39
11:42

Ústí n.L.hl.n.

12:42
12:48

Teplice v Čechách

13:05
13:06

Bílina

13:19
13:20

Most

13:30
13:31

Jirkov zast.

13:42
13:43

Chomutov město

13:46
13:47

Chomutov

13:49
13:51

Kadaň-Prunéřov

14:00
14:01

Klášterec n.Ohří

14:06
14:07

Ostrov n.Ohří

14:29
14:30

Karlovy Vary

14:43
14:45

Chodov

14:54
14:55

Sokolov

15:05
15:06

Kynšperk n.Ohří

15:17
15:18

Cheb

15:30

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Ústí n.L.hl.n.->Klášterec n.Ohří)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku