nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

5:17

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

5:25
5:26

Kralupy n.Vltavou

5:47
5:48

Roudnice n.Labem

6:08

Lovosice

6:19
6:20

Ústí n.L.hl.n.

6:37
6:43

Teplice v Čechách

7:06
7:07

Bílina

7:18
7:19

Most

7:30
7:31

Jirkov zast.

7:43
7:44

Chomutov město

7:48

Chomutov

7:52
7:53

Kadaň-Prunéřov

8:01
8:02

Klášterec n.Ohří

8:07
8:08

Ostrov n.Ohří

8:30
8:31

Karlovy Vary

8:44
8:46

Chodov

8:54
8:55

Sokolov

9:04
9:05

Kynšperk n.Ohří

9:16
9:17

Cheb

9:29

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

palubní portál

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Roudnice n.Labem->Klášterec n.Ohří)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Roudnice n.Labem)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku