nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Pardubice hl.n.
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

7:56

Pardubice-Rosice n.L.
Výluka

8:06
8:09

Pardubice-Semtín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:12

Stéblová
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:16

Čeperka

8:18
8:19

Opatovice n.Labem
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:21

Opatovice n.L.-Pohřebačka

8:23

Hradec Králové hl.n.

8:29
8:35

Předměřice n.Labem

8:39
8:40

Lochenice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:42

Smiřice

8:46
8:50

Černožice

8:52
8:53

Semonice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:55

Jaroměř

8:58

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Pardubice hl.n.->Pardubice-Rosice n.L.)

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy (Pardubice-Rosice n.L.->Jaroměř)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

vlak nečeká na žádné přípoje

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku