nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 636 Rožmberk

Brno hl.n. - Plzeň hl.n.

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:44

Náměšť n.Oslavou

10:27
10:28

Třebíč

10:48
10:50

Okříšky

11:07

Jihlava

11:33
11:40

Jihlava město

11:43
11:44

Dolní Cerekev

12:01

Batelov

12:07
12:08

Horní Cerekev

12:15
12:16

Počátky-Žirovnice

12:32
12:33

Jindřichův Hradec

12:56
12:59

Kardašova Řečice

13:12
13:13

Veselí n.Lužnicí

13:27
13:28

České Budějovice

13:56
14:04

Číčenice

14:25
14:26

Protivín

14:31
14:32

Ražice

14:39
14:40

Strakonice

14:50
14:53

Horažďovice předm.

15:07
15:09

Nepomuk

15:27
15:29

Plzeň hl.n.

15:57

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDPK (Strakonice->Plzeň hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku