nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Děčín hl.n.

12:45

Děčín východ

12:48
12:49

Benešov n.Ploučnicí

12:57
12:58

Františkov n.Ploučnicí

13:02
13:03

Starý Šachov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:07

Žandov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:09

Horní Police

13:11
13:12

Stružnice

13:16

Česká Lípa-Holý vrch
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:21

Česká Lípa hl.n.

13:25
13:36

Zákupy-Božíkov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:43

Mimoň

13:50

Brniště

13:57
13:59

Velký Valtinov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:02

Jablonné v Podještědí

14:07
14:08

Lvová
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:12

Rynoltice

14:16

Zdislava
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:21

Křižany

14:26

Novina
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:29

Kryštofovo Údolí
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:31

Karlov p.Ještědem

14:37
14:40

Ostašov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:43

Liberec-Horní Růžodol

14:46

Liberec

14:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku