nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Rumburk

14:02

Krásná Lípa

14:07
14:08

Krásná Lípa město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:10

Rybniště

14:14
14:15

Chřibská

14:19
14:21

Jedlová

14:27
14:28

Kytlice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:33

Mlýny

14:37

Horní Kamenice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:42

Česká Kamenice

14:45
14:47

Veselé p.Rabštejnem
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:50

Markvartice

14:55
14:57

Dolní Habartice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:00

Benešov n.Ploučnicí

15:03
15:04

Malá Veleň
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:07

Březiny u Děčína
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:10

Děčín východ
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

15:14

Děčín hl.n.

15:19

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku