nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 668 Rožmberk

Brno hl.n. – Plzeň hl.n.

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.

7:27

Náměšť n.Oslavou

8:10
8:11

Třebíč

8:31
8:34

Okříšky

8:46
8:47

Jihlava

9:18
9:25

Jihlava město

9:28
9:29

Kostelec u Jihlavy

9:42

Horní Cerekev

9:58
9:59

Počátky-Žirovnice

10:16
10:17

Jindřichův Hradec

10:40
10:43

Kardašova Řečice

10:56
10:58

Veselí n.Lužnicí

11:12
11:16

České Budějovice

11:47
12:04

Číčenice

12:25
12:26

Protivín

12:31
12:32

Ražice

12:39
12:40

Strakonice

12:51
12:53

Horažďovice předm.

13:07
13:09

Nepomuk

13:28
13:29

Plzeň hl.n.

13:56

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Náměšť n.Oslavou)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku