nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 688 Labe

Praha hl.n. – Děčín hl.n.

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:51

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

10:58
11:00

Praha-Podbaba
vlak nečeká na žádné přípoje

11:03
11:04

Kralupy n.Vltavou

11:19
11:20

Hněvice

11:35
11:36

Roudnice n.Labem

11:43
11:44

Bohušovice n.Ohří

11:51
11:52

Lovosice

11:57
11:59

Ústí n.L.hl.n.

12:14
12:16

Děčín hl.n.

12:31

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Hněvice->Děčín hl.n.)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Roudnice n.Labem)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku