nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 690 Labe

Praha hl.n. - Děčín hl.n.

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:47

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

10:55
10:56

Praha-Podbaba
vlak nečeká na žádné přípoje

10:59
11:00

Kralupy n.Vltavou

11:17
11:18

Hněvice

11:34
11:35

Roudnice n.Labem

11:42
11:43

Bohušovice n.Ohří

11:50
11:51

Lovosice

11:57
11:59

Ústí n.L.hl.n.

12:15

Děčín hl.n.

12:33

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Hněvice->Děčín hl.n.)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Roudnice n.Labem)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku