nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Cheb

22:48

Tršnice

22:53
22:54

Nebanice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

22:59

Kynšperk n.Ohří

23:03

Dasnice

23:09

Hlavno
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

23:14

Citice

23:16

Sokolov

23:20
23:21

Královské Poříčí
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

23:24

Nové Sedlo u Lokte

23:30
23:31

Chodov

23:34
23:35

Karlovy Vary-Dvory
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

23:41

Karlovy Vary

23:46

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku