nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

RR 705 POVAŽAN

Bratislava hl.st. - Žilina

Aktuální jízdní řád

Bratislava hl.st.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:13

Bratislava-Vinohrady

9:18
9:20

Trnava

9:41
9:44

Leopoldov

9:54
9:56

Piešťany

10:06
10:07

Nové Mesto n.Váhom

10:17
10:19

Trenčín

10:32
10:35

Trenčianska Teplá

10:41
10:43

Púchov

10:58
11:00

Považská Bystrica

11:09
11:12

Žilina

11:36

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

v označených vozech možnost bezdrátového připojení k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy a bicyklov s možnosťou zakúpenia miestenky pre batožinu a bicykel

zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho s možnosťou zakúpenia miestenky pre bicykel

vo vlaku je radený vozeň so zdvíhacou plošinou vhodný na prepravu imobilných cestujúcich na vozíku

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
  • povinne miestenkový vozeň 1. triedy, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok s miestom

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku