nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

RR 706 POVAŽAN

Žilina - Bratislava hl.st.

Aktuální jízdní řád

Žilina
vlak nečeká na žádné přípoje

6:24

Považská Bystrica

6:48
6:50

Púchov

6:59
7:02

Trenčianska Teplá

7:16
7:18

Trenčín

7:23
7:26

Nové Mesto n.Váhom

7:39
7:41

Piešťany

7:51
7:52

Leopoldov

8:02
8:04

Trnava
vlak nečeká na žádné přípoje

8:15
8:18

Bratislava-Vinohrady

8:39
8:41

Bratislava hl.st.

8:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

v označených vozech možnost bezdrátového připojení k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy a bicyklov s možnosťou zakúpenia miestenky pre batožinu a bicykel

zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho s možnosťou zakúpenia miestenky pre bicykel

vo vlaku je radený vozeň so zdvíhacou plošinou vhodný na prepravu imobilných cestujúcich na vozíku

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
  • povinne miestenkový vozeň 1. triedy, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok s miestom

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku