nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 716 Vltava

České Budějovice – Praha-Holešovice

Aktuální jízdní řád

České Budějovice

12:03

Veselí n.Lužnicí

12:32
12:34

Soběslav

12:39
12:40

Planá n.Lužnicí

12:49
12:50

Tábor

12:56
13:02

Olbramovice

13:38
13:39

Benešov u Prahy
vlak nečeká na žádné přípoje

13:48
13:49

Praha-Vršovice
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

14:22

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:27

Praha-Holešovice

14:46

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS TA (ode dne vyhlášení) (Planá n.Lužnicí->Tábor)
  • platí také jízdní doklady PID (Olbramovice->Praha-Holešovice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku