nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 7416

Plzeň hl.n. – Domažlice město

Aktuální jízdní řád

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:18

Plzeň-Jižní Předměstí

14:20
14:21

Plzeň-Skvrňany

14:23
14:24

Vejprnice

14:29

Tlučná

14:33

Nýřany

14:36
14:38

Zbůch

14:42

Chotěšov u Stoda

14:46

Stod

14:50
14:51

Hradec u Stoda

14:54

Holýšov

14:58
15:00

Dolní Kamenice

15:02

Staňkov

15:07

Osvračín

15:11

Blížejov

15:15

Milavče

15:20

Domažlice

15:27
15:29

Domažlice město

15:31

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku