nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

12:22

Kolín

13:01
13:02

Brno-Královo Pole

15:06
15:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

15:19
15:21

Břeclav

15:52
15:55

Wien Hbf

16:49
16:58

Wien Meidling

17:03
17:05

Wiener Neustadt Hbf

17:30
17:32

Semmering

18:14
18:15

Mürzzuschlag

18:28
18:30

Kapfenberg

18:50
18:51

Bruck/Mur

18:56
18:58

Graz Hbf

19:33

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy s třídou Business

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Praha hl.n.->Břeclav Gr.)
    ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Břeclav Gr.->Graz Hbf)
  • v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa
  • pohraniční přechodový bod [CZ/A]: Breclav(Gr) 15:59

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku