nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 792 Střekov

Kolín - Ústí n.L.západ

Aktuální jízdní řád

Kolín

9:14

Velký Osek

9:21
9:22

Poděbrady

9:28
9:29

Nymburk hl.n.

9:35
9:37

Lysá n.Labem

9:47
9:48

Stará Boleslav

9:54
9:55

Všetaty

10:05
10:07

Mělník

10:14
10:16

Štětí

10:26
10:27

Litoměřice město

10:44
10:45

Ústí n.L.-Střekov
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

11:02

Ústí n.L.západ

11:10

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Štětí->Ústí n.L.západ)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Štětí)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku