nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 803 Moravan

Brno hl.n. - Olomouc hl.n.

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:36

Šakvice

6:55
6:56

Zaječí

7:01
7:02

Podivín

7:07
7:08

Břeclav

7:15
7:21

Hodonín

7:33
7:43

Moravský Písek

7:53
7:54

Staré Město u Uh.Hrad.

8:01
8:04

Otrokovice

8:13
8:15

Hulín

8:22
8:24

Přerov

8:33
8:35

Olomouc hl.n.

8:51

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Moravský Písek)
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (ode dne vyhlášení) (Moravský Písek->Staré Město u Uh.Hrad.)
  • platí také jízdní doklady IDSOK (platí ode dne vyhlášení) (Hulín->Olomouc hl.n.)
  • platí také jízdní doklady TZK (Moravský Písek->Hulín)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku