nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 825 Slezan

Brno-Královo Pole – Bohumín

Aktuální jízdní řád

Brno-Královo Pole
vlak nečeká na žádné přípoje

6:56

Brno-Židenice
vlak nečeká na žádné přípoje

7:04
7:06

Vyškov na Moravě

7:37
7:40

Kojetín

8:05
8:06

Přerov

8:21
8:23

Hranice na Moravě

8:42
8:43

Suchdol n.Odrou

8:56
8:57

Studénka

9:04
9:05

Ostrava-Svinov
vlak nečeká na žádné přípoje

9:15
9:17

Ostrava hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

9:23

Bohumín

9:34

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat) (Brno-Královo Pole->Ostrava hl.n.)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno-Královo Pole->Vyškov na Moravě)
  • platí také jízdní doklady ODIS (Suchdol n.Odrou->Bohumín)
  • spoj IDS [Esko Moravskoslezské] (Suchdol n.Odrou->Bohumín)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku