nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 883 Slovácký expres

Hradec Králové hl.n. - Luhačovice

Aktuální jízdní řád

Hradec Králové hl.n.

5:45

Pardubice hl.n.

6:05
6:07

Choceň

6:24
6:25

Ústí n.Orlicí

6:37

Česká Třebová

6:50
6:51

Olomouc hl.n.

7:29
7:31

Přerov

7:45
7:46

Hulín

7:55
7:56

Otrokovice

8:03
8:04

Staré Město u Uh.Hrad.

8:15
8:27

Uherské Hradiště

8:33
8:36

Uherský Brod

8:53
9:00

Újezdec u Luhačovic

9:04
9:05

Luhačovice

9:18

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • odbavení cestujících jako ve spěšném vlaku (Staré Město u Uh.Hrad.->Újezdec u Luhačovic)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Hradec Králové hl.n.->Česká Třebová)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Hradec Králové hl.n.->Pardubice hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku