nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 883 Slovácký expres

Praha hl.n. - Luhačovice

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

4:57

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje

5:03
5:04

Kolín

5:36
5:38

Přelouč

5:52
5:53

Pardubice hl.n.

6:02
6:07

Choceň

6:24
6:25

Ústí n.Orlicí

6:36

Česká Třebová

6:45
6:48

Olomouc hl.n.

7:29
7:31

Přerov

7:45
7:46

Hulín

7:55
7:56

Otrokovice

8:03
8:04

Staré Město u Uh.Hrad.

8:15
8:26

Uherské Hradiště

8:32
8:36

Uherský Brod

8:52
9:00

Újezdec u Luhačovic

9:04
9:05

Luhačovice

9:18

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDSOK (platí ode dne vyhlášení) (Olomouc hl.n.->Hulín)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Přelouč->Česká Třebová)
  • platí také jízdní doklady IREDO (platí ode dne vyhlášení) (Kolín->Přelouč)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kolín)
  • platí také jízdní doklady TZK (Hulín->Luhačovice)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Přelouč->Pardubice hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku