nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 919 Bouzov

Brno-Královo Pole – Šumperk

Aktuální jízdní řád

Brno-Královo Pole
vlak nečeká na žádné přípoje

7:16

Brno-Židenice
vlak nečeká na žádné přípoje

7:24
7:27

Vyškov na Moravě

7:56
7:59

Ivanovice na Hané

8:07

Nezamyslice

8:15
8:20

Prostějov hl.n.

8:33
8:35

Olomouc hl.n.

8:52
8:56

Mohelnice

9:13
9:14

Zábřeh na Moravě

9:22
9:26

Postřelmov

9:32
9:33

Šumperk

9:41

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vlak veze přímý vůz (Brno-Královo Pole->Zábřeh na Moravě)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno-Královo Pole->Nezamyslice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku