nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

RR 923 GEMERAN

Zvolen osob.st. - Košice

Aktuální jízdní řád

Zvolen osob.st.

19:13

Detva

19:31

Kriváň

19:35

Lučenec

19:58
20:00

Fiľakovo

20:12
20:14

Jesenské

20:39
20:41

Číž kúpele

20:53
20:54

Tornaľa

21:09
21:10

Plešivec

21:23
21:24

Rožňava

21:36
21:38

Moldava n.Bodvou

22:06
22:08

Košice

22:38

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho s možnosťou zakúpenia miestenky pre bicykel

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku