nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 925 Hradečan

Praha hl.n. – Trutnov hl.n.

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:06

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje

10:12
10:13

Nymburk hl.n.

10:53
10:55

Poděbrady

11:01
11:02

Chlumec n.Cidlinou

11:27
11:29

Hradec Králové hl.n.

11:51
12:04

Jaroměř

12:18
12:19

Česká Skalice

12:30
12:33

Starkoč

12:39
12:40

Červený Kostelec

12:49
12:50

Rtyně v Podkrkonoší

12:55
12:56

Malé Svatoňovice

12:59
13:01

Velké Svatoňovice

13:05

Trutnov střed

13:15
13:16

Trutnov hl.n.

13:20

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat) (Praha hl.n.->Hradec Králové hl.n.)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IREDO (Chlumec n.Cidlinou->Trutnov hl.n.)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Poděbrady)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Chlumec n.Cidlinou->Jaroměř)
  • Jízdní doklady platné pro trať Praha hl. n. – Nymburk hl. n. přes Lysou nad Labem a zpět platí bez doplatku rozdílu jízdného při použití přímého vlaku kategorie R i při jízdě přes Sadskou. Jízdní doklady do/ze stanice Praha-Vysočany platí ze/do směru Nymburk hl. n. v těchto vlacích do/ze stanice Praha-Libeň.

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku