nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 9825

Kralupy n.Vltavou - Praha Masarykovo n.

Aktuální jízdní řád

Kralupy n.Vltavou

12:50

Kralupy n.Vlt.-Minice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:53

Otvovice

12:57

Zákolany
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:00

Dřetovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:05

Brandýsek

13:08
13:09

Kladno-Švermov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:16

Kladno-Ostrovec

13:20

Kladno město

13:22
13:23

Kladno

13:27
13:30

Unhošť

13:35
13:38

Pavlov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:41

Jeneč

13:45
13:46

Hostivice
vlak nečeká na žádné přípoje

13:49
13:50

Praha-Ruzyně

13:55

Praha-Veleslavín

14:01

Praha-Dejvice

14:07

Praha-Bubny

14:16

Praha Masarykovo n.

14:21

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku