nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 988 Vysočina

Brno-Královo Pole – Praha-Smíchov

Aktuální jízdní řád

Brno-Královo Pole
vlak nečeká na žádné přípoje

6:31

Kuřim

6:38
6:39

Tišnov

6:47
6:48

Křižanov

7:09
7:10

Žďár n.Sázavou

7:30
7:32

Přibyslav

7:44
7:45

Havlíčkův Brod

7:57
8:00

Světlá n.Sázavou

8:14
8:15

Golčův Jeníkov město

8:37
8:38

Čáslav

8:48
8:50

Kutná Hora hl.n.

8:58
9:00

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

9:09
9:11

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

9:44

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:52

Praha-Smíchov

10:08

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno-Královo Pole->Tišnov)
  • platí také jízdní doklady PID (Golčův Jeníkov město->Praha-Smíchov)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku