nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 280 Metropolitan

Budapest-Nyugati pu - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Budapest-Nyugati pu

5:40

Vac

6:05
6:06

Nagymaros-Visegrad

6:18
6:19

Szob

6:30
6:31

Štúrovo

6:41
6:44

Nové Zámky

7:09
7:11

Bratislava hl.st.

8:03
8:06

Kúty

8:47
8:49

Břeclav

9:04
9:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:36
9:38

Brno-Královo Pole

9:49
9:50

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

11:57
11:58

Praha hl.n.

12:42

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu (Břeclav->Praha hl.n.)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • MÁV; Könyves Kálmán krt. 54-60, Budapest (Budapest-Nyugati pu->Štúrovo št.hr.)
    Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Štúrovo št.hr.->Kúty Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Kúty Gr.->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [H/SK]: Štúrovo št.hr.
  • pohraniční přechodový bod [SK/CZ]: Kúty Gr. 08:54

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku