nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 2931

Ostrava-Svinov - Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

Aktuální jízdní řád

Ostrava-Svinov

9:34

Ostrava-Mar.Hory
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:38

Ostrava hl.n.

9:41
9:42

Bohumín

9:48
9:49

Dolní Lutyně

9:52

Dětmarovice

9:55
9:56

Karviná hl.n.

10:00
10:02

Louky n.Olší

10:11
10:12

Chotěbuz (Kocobedz)

10:14

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

10:18
10:26

Ropice zast. (Ropica przystanek)
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:29

Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)

10:31

Třinec (Trzyniec)

10:34

Třinec centrum (Trzyniec centrum)

10:37

Vendryně (Wedrynia)

10:39
10:40

Bystřice (Bystrzyca)

10:42
10:43

Hrádek (Gródek)

10:45
10:46

Návsí (Nawsie)

10:48
10:49

Bocanovice (Boconowice)

10:52
10:53

Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

10:58

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku