nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Přerov
vlak nečeká na žádné přípoje

8:28

Prosenice

8:33
8:34

Osek nad Bečvou

8:37

Lipník n.Bečvou

8:40
8:41

Drahotuše

8:46
8:47

Hranice na Moravě

8:52
8:54

Hranice na Moravě m.

8:59
9:00

Teplice n.Bečvou

9:02
9:03

Černotín

9:05
9:06

Špičky

9:09

Milotice n.Bečvou

9:11

Hustopeče n.Bečvou

9:14

Lhotka n.Bečvou

9:18
9:19

Valašské Meziříčí

9:23
9:25

Brňov

9:29

Bystřička

9:32
9:33

Jablůnka

9:37
9:38

Vsetín

9:44

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku