nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 6008

Mladá Boleslav město - Rumburk

Aktuální jízdní řád

Mladá Boleslav město

11:12

Mladá Boleslav hl.n.

11:18
11:23

Bakov n.Jizerou

11:33

Malá Bělá
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:35

Bělá p.Bezdězem z.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:40

Bělá p.Bezdězem

11:43

Bělá p.Bezdězem město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:47

Bezděz
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:52

Okna

11:58

Doksy

12:04

Staré Splavy
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:07

Jestřebí
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:11

Česká Lípa hl.n.

12:21
12:25

Česká Lípa střelnice

12:27

Skalice u Čes.Lípy
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:34

Nový Bor

12:39
12:40

Svor

12:46
12:47

Nová Huť v Luž.horách
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:54

Jedlová

12:58
12:59

Rybniště

13:08
13:09

Krásná Lípa
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

13:14

Rumburk

13:25

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku