nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Rumburk

14:05

Krásná Lípa

14:10
14:11

Krásná Lípa město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:13

Rybniště

14:17
14:18

Chřibská

14:22

Jedlová

14:28

Kytlice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:34

Mlýny

14:37
14:38

Horní Kamenice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:42

Česká Kamenice

14:46
14:47

Veselé p.Rabštejnem
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:50

Markvartice

14:55
14:56

Dolní Habartice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:58

Benešov n.Ploučnicí

15:02
15:03

Malá Veleň
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:06

Březiny u Děčína
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:09

Děčín východ
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

15:13

Děčín hl.n.

15:18

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku