nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 3726

Prostějov hl.n. - Kouty n.Desnou

Aktuální jízdní řád

Prostějov hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:01

Vrahovice

14:04

Kraličky

14:07

Vrbátky

14:09
14:10

Blatec

14:14
14:15

Kožušany

14:17

Nemilany

14:20

Olomouc-Nové Sady

14:22

Olomouc hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:27
14:33

Štěpánov

14:39
14:40

Střeň

14:44

Červenka
vlak nečeká na žádné přípoje

14:48
14:49

Moravičany

14:55

Mohelnice

14:58

Lukavice na Moravě

15:02

Zábřeh na Moravě
vlak nečeká na žádné přípoje

15:07
15:11

Zábřeh na Moravě z.

15:13
15:14

Postřelmov

15:18

Bludov

15:21
15:22

Šumperk
vlak nečeká na žádné přípoje

15:28
15:29

Vikýřovice

15:32
15:33

Vikýřovice-Lesní

15:34
15:35

Petrov n.Desnou

15:37
15:39

Rapotín zast.

15:41
15:42

Rapotín

15:43

Velké Losiny

15:46
15:47

Velké Losiny zast.

15:49
15:50

Loučná n.Desnou-Filipová

15:53

Loučná n.Desnou

15:56
15:59

Loučná n.Desnou-Rejhotice

16:02
16:03

Kouty n.Desnou

16:06

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • nástup a výstup pouze u prvních dvou vozů (Vikýřovice->Loučná n.Desnou-Rejhotice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku