nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Rumburk

14:06

Krásná Lípa

14:11
14:12

Krásná Lípa město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:14

Rybniště

14:18

Chřibská

14:22
14:23

Jedlová

14:28
14:29

Kytlice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:34

Mlýny

14:38
14:39

Horní Kamenice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:43

Česká Kamenice

14:47
14:48

Veselé p.Rabštejnem
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

14:51

Markvartice

14:56
14:57

Dolní Habartice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:00

Benešov n.Ploučnicí

15:03
15:04

Malá Veleň
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:07

Březiny u Děčína
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

15:10

Děčín východ
vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

15:15

Děčín hl.n.

15:20

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku