nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Pardubice hl.n.

11:03

Pardubice-Rosice n.L.

11:06
11:08

Hradec Králové hl.n.

11:23
11:26

Jaroměř

11:39
11:43

Dvůr Králové n.Labem

11:55
11:56

Stará Paka

12:24
12:30

Semily

12:46
12:47

Železný Brod

12:55
12:57

Malá Skála

13:03
13:04

Turnov

13:16
13:20

Rychnov u Jabl.n.Nisou

13:37
13:40

Liberec

13:56

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • ARRIVA vlaky s.r.o.; Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín
  • platí také jízdní doklady IDOL (Stará Paka->Liberec)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Pardubice hl.n.->Stará Paka)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku