nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Plzeň hl.n.

14:04

Kaznějov

14:29
14:30

Plasy

14:36

Žihle

14:55
14:56

Blatno u Jesenice

15:06
15:07

Kryry

15:17

Vroutek

15:23

Podbořany

15:31
15:32

Žatec západ

15:55
15:56

Žatec

15:58
16:01

Chomutov

16:20
16:21

Chomutov město

16:24

Jirkov zast.

16:28

Most

16:42

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
  • platí také jízdní doklady DÚK (Blatno u Jesenice->Most)
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Plzeň hl.n.->Blatno u Jesenice)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku