nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Kolín

9:45

Poděbrady

9:57
9:59

Nymburk hl.n.

10:07
10:08

Mladá Boleslav hl.n.

10:33
10:37

Bakov n.Jizerou

10:46
10:47

Bělá p.Bezdězem

10:56
10:57

Doksy

11:15
11:16

Česká Lípa hl.n.

11:32
11:40

Česká Lípa střelnice

11:42
11:43

Nový Bor

11:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • ARRIVA vlaky s.r.o.; Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín
  • platí také jízdní doklady IDOL ([Bezděz->]Doksy->Nový Bor)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Bělá p.Bezdězem[->Bezděz])
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku